YILBAŞI GECESİ SOFRA TASARIMLARI

Yılın son gününde evinizde ağırlamak istediğiniz misafirleriniz için göz dolduran davet sofralarını Nep Ekip olarak hazırladık. Böyle bir gecede en dikkat çekici detaylara, aksesuarlara ve renklere sahip olmak için yazımıza bir göz gezdirin.

Öncelikle nasıl bir konsept düşünüyorsunuz ya da aklınızda ne var onu netleştirin. Kırmızılar, goldlar, ışıl ışıl, gösterişli masalar mı yoksa sade ama etkili görünüme sahip masalar mı? Veya bunların hiç biri değil mi?

Son zamanlarda göze çarpan en net detaylar yılbaşı için gri tonlarının hakim oluşu. Bu tonlarla sofralarınızda sadeliği yakalamanız mümkün.

                                                                                                          ZARA HOME

 

                                                                                                        BEYMEN HOME

Eğer masalarınızı biraz daha renklendirmek istiyorsanız sizler için daha neşeli önerilerimiz de var elbette. Mesela kırmızının yeşille ahengi. Bir yılbaşının olmazsa olmazı olan iki rengin bir araya geldiği neşeli bir sofra için önerimiz Zara Home’dan.

                                                                                                          ZARA HOME

Yeni yıl sofranızı düzenlerken abartıya kaçmamanız da fayda var. Kıyafet gibi düşünebilirsiniz. Eğer örtünüz çok hareketli ve desenliyse tabaklarınızın ve aksesuarlarınızın sade olmasında fayda var. Tabi siz de herkes gibi yıldızlar, kar taneleri ve kozalaklar ile dolu bir masa istiyorsanız o zaman örtünüz sade olmalı. Üstelik masaya yemeklerin geleceğini de göz ardı etmemelisiniz.

Peki ya goldun ihtişamını sevenler? Her yer parıl parıl parlamalı diyenler? Sizler için de bir kaç görsel derledik elbette.

 

Gold tonlar aslında herkesin tercih edeceği renklerden olmasa da ağır havası ve lüks duruşu yeni yıl sofralarınızı daha ihtişamlı göstermeye yetecektir. Yine bu tarz gold detaylı masa örtülerine Zara Home mağazalarından ve görüntü de yer alan diğer ürünlere de Beymen mağazalarından ulaşmanız mümkün.

Bir diğer seçenek ise klasik yılbaşı sofraları. Beyaz ve kırmızı kombinler, sarmaşıklar ve tabiki holly berry çiçekler. Tam bir klasik yılbaşı konseptine sahip olan bu stil, klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi olabilecek türden.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + 6 =