YENİ YIL İÇİN 5 HEDİYE ÖNERİSİ 

Eğer hala almadıysanız çok da geç kalmış sayılmazsınız. Hediye dediğin son güne bırakılmaz belki ama bizim daha önümüzde 18 gün var. Bu sebeple araştırmalarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.  

Hediye dendiğinde akla hep klasik şeyler geliyor nedense. Erkekler için gömlek kravat, kadınlar için şalaksesuarkozmetik falan. Tabi kadınlar için hediye yelpazesi oldukça geniş ama biz bu yazımız da erkekler için de hediye seçeneklerine yer verdik.  

Kadınlar İçin 5 Farklı Hediye Önerisi 

  • Mücevher 

Dikkat ederseniz aksesuar demiyorum, net bir şekilde mücevher diyorum. Çünkü mücevher tam bir yeni yıl hediyesi aslında. Taşlıihtişamlı ve gösterişli. Bence listenin en üst sırasında yer almayı çoktan hak etti. Üstelik yılbaşı sebebi ile pek çok mağazada kampanyalar ve indirimler mevcut. Bence son kararı vermeden bir göz gezdirin derim.  

  • Ayakkabı 

Elbette her kadının zevki farklıdır ama ayakkabı tutkusu hemen hemen pek çok kadının ortak noktasıdır. Şık bir topuklu ayakkabıya hiçbir kadın hayır diyemez. Hele ki daha önce beğenmişse ve siz de bunu aklınızın bir köşesine not almışsanız, o zaman x2 puan kazanıyorsunuz demektir. Hem düşünmüşsünüz hem unutmamışsınız hem de kutudan ayakkabı çıkmış. Daha ne olsun… 

  • Saat 

Her kadın sever mi her kadın takar mı derseniz buna kesin ve net bir cevap bulmak pek mümkün değil. Fakat bir kadına saat hediye etmek hem çok şık bir davranış hem de gülümseten bir hediye olacaktır. 
  • Parfüm 

Bu da listenin olmazsa olmazlarından. Hediye almak istediğiniz kişinin parfüm zevkini biliyorsanız ya da bilmeseniz de ben bu konulardan anlarım diyorsanız, parfüm sizin için biçilmiş kaftan. 

  • Dekorasyon 

Eğer çevrenizde dekorasyona ya da ev aksesuarlarına meraklı birileri varsa, ev aksesuarları ya da dekorasyon ürünleri tam sizin kaleminiz. Belki uzun zamandır almak istediği bir vazotablo ya da şamdan vardır. Ev dekorasyonunda seçenek çok. Bunun için size Paşabahçe Mağazaları‘nı önerebilirim. Özellikle de özel koleksiyon grubunu… 

Erkekler İçin 5 Farklı Hediye Önerisi 

  • Saat 

Erkeklerle kadınların ortak noktaları elbette yok değil. Saat seçeneği de kesiştikleri bir hediye seçeneği. Bir erkek için en önemli aksesuar saattir. Bu yüzden illa şık bir hediye almak istiyorum diyorsanız saat mağazalarının yolunu tutabilirsiniz. 

  • Çanta 

Tabii bu kişiden kişiye göre değişebilecek bir hediye seçeneği. Ama eğer çevrenizde işe giderken çanta kullanan ya da dışarı çantasız çıkmayan dostlarınız varsa, çanta makul bir hediye seçeneği olabilir. Laptop çantasıevrak çantası, el çantası ve hatta belki sırt çantası seçenekler arasında yerini aldı bile. 

  • PS 

Play Station erkeklerin vazgeçmez tutkuları arasında. Ben hiç haz etmem diyenine henüz denk gelemedim. Buna alternatif olarak X Box’ı da önerebilirim aslında. Bu ürünler için yanıp tutuşan tanıdıklarınız varsa eğer en yakın elektronik mağazasına koşarak gidebilirsiniz. 

  • Kol Düğmesi 

Ne kadar klasik değil mi? Ama bu kadar klasik olmasına rağmen yıllardır anlamını kaybetmemiş hediyelerden biridir kol düğmesi. Bir erkeğin şıklığını tamamlayacak hediyeye imza atmak istiyorsanız, bence gözleriniz kol düğmelerinden başka bir şey görmemeli.  

  • Viski 

The Macallan‘lar, Lagavulin‘ler, Johnnie Walker‘lar ve Chivas‘lar. Hatta daha neler neler. Viski dendiğinde elbette aklınıza pek çok marka ya da çeşit gelebilir ama listelerde başı çeken isimler bunlar. Eğer tercih edeniniz varsa iyi bir yeni yıl hediyesi olabilir.   

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − seven =