YENİ YIL KOMBİNLERİ

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala hala nerede ne yapacağına ya da ne giyeceğine karar vermemiş olanlar adına bir kaç kombin önerisinde bulunmak istedik.

Her zaman olduğu gibi klasikten kaçmak istemeyenler adına kırmızı yine en iddialı renk olmaya devam ediyor. Zaten yeni yılın rengini de tüm dünya olarak kırmızı kabul ettik. Hem sexy hem iddialı hem de şık olmak isteyenlerin gold takılarla kombinleyebileceği kırmızı kıyafetler gecenizi gerçekten renklendirecek diyebiliriz.

Bunun için bir adet kırmızı küçük elbise, siyah bir clutch, eğer dışarı çıkacaksanız da elbisenizi saklayacak uzunlukta bir kaban işinizi görecektir. Biz elbise olarak Givenchy‘nin asimetrik kesim elbisesi ile ruj detaylı Chloe çanta tercih ettik.

Siyah ve kırmızı rengini tamamlayacak en güzel aksesuar ise Cartier‘in yeşil gözlü kaplan yüzüğü. Bu tarz detaylı kıyafetlerde küpe kullanarak yüz bölgenizi daraltmak, yapacağınız en büyük hatalardan olurdu. Elbisenin bir kolunun uzun oluşu ve diğer kolunun açıklığı o bölgede ufak çaplı bir yoğunluk sağlamamıza müsade ediyor. O yüzden gösterişli bir yüzük en uygun aksesuar diyebiliriz. Üstelik renk kombini de cabası.

Peki ya elbise giymek istemeyenler? Onlar içinde bir şeyler düşündük elbette.

Bunun için Machka mağazasında çok başarılı bluzlar var. Özellikle işlemeli olanları. Siyah bir skinny jean üzerine biçilmiş kaftan diyebiliriz. Elbette bu kombinle dışarı çıkacaksanız yine bir Machka kaban ile tamamlayabilir ve ayağınıza C.Louboutin‘lerinizi giyebilirsiniz.

 

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

six − 1 =