Kadınların alışveriş yaparken mutlaka aldıkları ya da daha önce alıp da yıllarca giydikleri kıyafetleri vardır. Onların modası hiç geçmez, asla eskimezler. Bu kimi zaman beyaz bir gömlek de olabilir kimi zaman bir kaban, kimi zaman bir ayakkabı ya da siyah minik bir elbise. İşte biz bu hafta moda ekibi olarak siyah elbisenin gücünü araştırdık. Harika modellerle ve klasik kombinlemelerle karşılaştık. Gelin yakından bir göz atalım.

Elbise Victoria Beckham Pre SS18 Koleksiyonu )

Özellikle yaka detaylarından dolayı 1-0 önde oluyorsunuz. M yakanın duruşu ve askıların yerleşimi daha dar bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir.

Bu tarz diz altı parçaları her dönem ve her alanda rahatlıkla kullanmanız mümkün.Özellikle stilettolarla ve kırmızı bir rujla daha iddialı bir hale gelebilirsiniz.

( Elbise Alexander McQueen Pre SS 18 Koleksiyonu )

Her ne kadar sadelikten yana da olsak, listeye havalı parçalar da eklemek gerek. İşin içine siyah girdiği zaman her anlamda kurtarıcı olabiliyorlar. Üstelik kombin sıkıntınız da minimuma iniyor. Fakat bu tarz hareketli parçaları sade ürünlerle bir araya getirmekte fayda var diyebiliriz. Hem renk karmaşasından hem de gösterişten uzak olmak en doğru tercih olacaktır.

( Alexander McQueen )

Siyah elbiselerinizi hareketli seçmekten çekinmeyin. Özellikle kış aylarında koyu tonlarla da rahatlıkla kombinleme şansına sahip olabilirsiniz. Bordolar, koyu yeşiller ve mürdüm gibi renkler stilinize ayrı bir hava katacak ve daha güçlü bir duruş elde edeceksiniz. Yani işin özü, siyahın gücünü asla hafife almayın.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + twenty =