Ben böyle bir samimiyet, böyle bir sıcak kanlılık ve böyle bir mutluluk görmedim. Paylaştıkları hemen her videodan ya da fotoğraftan bu olumlu enerjiyi alabiliyorum, çünkü yapmacık bulmuyorum. Üstelik kolay kolay da paylaşılanları beğenmem ya da hakkında herhangi bir yorumda bulunmam. Kimden mi bahsediyorum? Arda – Gizem Zor çiftinden elbette.

Bugün Instagram‘da izlediğim storyler sonrasında sitede kendilerine yer vermek istedim 🙂 En son paylaşılan HongKong storylerinin ardından bir kaç cümle yazmadan olmazdı.

 

Instagram’ın gezgin ailesi de diyorlar onlar için. Aslında doğru. Takip edenler bilirler zaten. Siz onları Türkiye’de zannederken bir bakmışsınız İsviçre’deler 🙂

İnternetten yaptığım araştırma sonrası Gizem Zor‘un Amerika‘da çocuk gelişimi üzerine eğitim aldığını öğrendim. Bilmiyordum. Aslında Instagram üzerinden takip ediyordum ama bu kadar detaya inmemiştim elbette. Arda Zor ise Kapadokya‘da Rox Cappadocia adına bir butik otel işletiyor. Sosyal medyadan ve internet sitesinden galerileri bir gezin. Gerçekten masal gibi sıcacık bir yer.

 

Bir de kızları var Alya! O’nu ifade etmek için tek bir kelime aradım ama bulamadım ne yazık ki 🙂 Sanırım bu konu üzerinde düşünmem gerekecek. Ama gördüğüm ve okuduklarımdan anladığım kadarıyla harika bir çocuk. Bir de henüz yolda olan prenses var. Doğuma az kaldı galiba. Onları tanıyan tanımayan herkes güzel haberi bekliyor.

 

Evli mutlu çocuklu 3’lüsünü yakıştırmak istemiyorum kendilerine. Evet öyleler ama altta yatan farklı bir enerjileri, farklı bir samimiyetleri var sanki. Daha mı doğal duruyorlar yoksa aralarında ki aile aşkından mı bu benim hissettiğim enerji emin değilim. Ama bu paylaşımlardan dolayı galiba onlara teşekkür etmeliyim. Çünkü uzun zamandır sosyal medya üzerinde böylesi samimi paylaşımlara ne yazık ki denk gelemiyordum.

Oturup burada saatlerce ailenin şirinliğinden, samimiyetinden, neşeli ve mutlu hallerinden bahsetmeyeceğim elbette ama ben çok çok çok severek takip ediyorum gerçekten. Sizleri de bu hesaplardan haberdar etmek istedim. Linkler aşağıda.

https://www.instagram.com/ardazzor/?hl=tr

Buarada storyler 24 saatlik hala vakit varken bence bir göz atın lütfen 🙂
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 11 =