Her yer pespembe. Hep pastel tonlar hep bir ferahlık hep bir sadelikPembeler, çiçekler, organik ürünler, sade tasarımlar, sağlıklı yaşa,güzellik ve başarılı bir kariyer. Tüm bunları tek bir isimde topladığımızda karşımıza Miranda Kerr çıkıyor.

Soft bir güzelliği var onun. Ya da biz öyle görüyoruz. Ama gülümsemesi, tavırları ve hayat tarzı bize bunu anlatıyor. Instagram profilini inceleme fırsatı bulduysanız eğer ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Aynı şey Kora Organics için de geçerli. Zaten markanın rengi su yeşili. O kadar huzur verici ki hemen hepsini alıp kullanmak istiyorsunuz. Üstelik markanın yüzü de Miranda Kerr olunca iş daha da huzur verici bir hal alıyor.

Miranda Kerr‘i her ne kadar Victoria’s Secret meleği olarak tanımış olsak da, kendisi hem başarılı bir iş kadını hem de bir kitap yazarı. Kora Organics adında bir kozmetik markası var. Nemlendiriciler, serumlar, bakım kremleri… Hepsi organik ve hepsi sertifikalı. Kitabı ise daha eskiye dayanıyor. 3 yılda tamamladığı “Kendine Değer Ver” adlı kitabı 12 dile çevrilmiş.
Kora Organics ürünleri henüz Türkiye‘de yok ne yazık ki. Fakat markayı bilenler Türkiye’de de satışının olmasını istiyor. Henüz bu konuda yapılmış ya da yapılacak bir çalışma var mı belli değil.

Miranda Kerr‘e gelince. Sydney doğumlu. Aslında hepimiz onu Victoria’s Secret defileleri ile tanıdık. Ardından Orlando Bloom ile evlendi ve bir oğlu oldu. O ise bu esnada ne formundan ne de güzelliğinden bir şey kaybetmedi.

Orlando Bloom ile evlilikleri 2010-2013 yılları arasında sürdü. Şimdi ise Miranda, Evan Spiegel ile evli ve bir bebek bekliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra formu için kendi yöntemleri var. Yediklerinin büyük bir bölümü sağlıklı ama arada kendini şımartmayı da ihmal etmiyor. Yoga en büyük tutkusu. Fazla makyaj hiç ona göre değil. O daha çok sağlıklı görünen bir cildi, fondotenli bir cilde tercih ediyor.

Takip etmeyenlere dip not…

https://www.instagram.com/mirandakerr/?hl=tr

https://www.instagram.com/koraorganics/?hl=tr
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + fourteen =