KADINLAR İÇİN İLGİ ÇEKİCİ 8 LÜKS HEDİYE ÖNERİSİ

Kadınlar alışverişi severler. Nedendir pek bilinmez ayakkabılarkıyafetlermücevherlermakyaj malzemeleriaksesuarlar vs.vs. kadınlar için her zaman cezbedici ve ilgi çekici olmuştur. Özellikle pek çok kadının lükse olan düşkünlüğü de küçümsenemeyecek derece. 

Hal böyle olunca kadınlar için hediye seçenekleri geniş bir yelpaze ile çıkıyor karşımıza. Her kesim için yüzlerce çeşit hediye seçeneği bulunurken, bu seçeneklerde kendi arasında çeşitlendirilebiliyor. 

Peki biz kadınlar için hediye önerileri neler olabilir? Gelin beraber bakalım… 

1.Ayakkabı  

Yalnız öyle herhangi bir ayakkabı değil ne yazık ki. Sıradan da olmasın mümkünse. Klasik tutkunu şık giyinen bayanlar içi n hediye seçenekleri arasında ilk sırada gelen ayakkabı markasını başından Christian Louboutin geliyor. Kırmızı tabanlı çeşit çeşit modeli olan o eşsiz ayakkabılar. Bence bu seçeneği bir düşünün derim. 

2.Pırlanta&Elmas Mücevher 

Baştan söyleyeyim asla hayır diyemeyiz (: Demek mümkün değil. Pırlanta ve elmas diye gerçekler var bu hayatta. Elbette karatı büyüdükçe bizimde mutluluğumuz artıyor. Fakat çok açılmanıza da gerek yok aslında. Mesela bu aralar ZEN Pırlanta da fırsatlar almış başını gidiyor. Neredeyse %50 ye varan indirim oranları ile ürünlere sahip olmanız mümkün. Üstelik indirimli ürün yelpazesi de oldukça geniş. 

3.Cartier 

Yorum yapmak istemiyorum. İnternet sitelerini ya da sosyal medya sayfalarını ziyaret edebilir, almak istediğiniz hediyeye hemen ulaşabilirsiniz. Ama küçük bir dip not; alacağınız hediye emin olun karşı tarafı çok memnun edecek. 

4.Tiffany&Co 

Aslında buna da yorum yapmak istemiyorum. Pek çok kişi o küçük su yeşili kutucukların biz kadınları nasıl mutlu ettiğini bilir. Bu seçeneğe de hayır demek pek mümkün değil. Sosyal medyadan ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

5.Çanta 

Çanta deyip geçmeyin. Çanta ve ayakkabılar kadınların en güçlü aksesuarlarıdır ve her zaman güçlü parçalara sahip olmak isterler. Bu yüzden hediye olarak çanta tercih ettiğiniz de hem karşı tarafın stiline hem de karakterine uygun parçalar seçin. Mesela son zamanlar da Gucci ve Dior‘un çok güçlü parçaları mevcut. Ufak bir göz atabilirsiniz. 

6.Chanel No.5 

Her parfüm her kadına yakışmaz aslında. Her kadında her parfümü sevmez. Ama Chanel No.5 bu kaideyi ortadan kaldıracak bir güce sahip. Coco Chanel‘in kusursuz hatası olarak nitelendirilen Chanel No.5 bir kadına alabileceğiniz en iyi hediyelerden biri.  

7.Hermes Eşarp 

Eşarp ya da fular en asil aksesuarlardandır. Bir kadın için zarafet timsali desek yeridir. Lüks bir hediye almak istiyorsanız size Hermes‘in eşarplarını önermekte fayda var. İstinye Park mağazasında 1000 liradan başlayan fiyatlarla temin edebilirsiniz.  

8.Victoria’s Secret Çamaşırları 

Evet bununda cezbedici bir tarafı var. Victoria’s Secret dendiğinde hemen her kadın bir “hmmm” diyor emin olun. Lüks hediyeler listenize bu seçeneği de rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse gecelik fiyatları 200-300 liradan başlıyor.  
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 1 =