İngiliz Kraliyet Ailesi dendiği zaman her zaman akıllara değişik sorular geliyor. Nasıl yaşıyorlar, hangi kurallara sahipler, ne yer ne içerler, bir günleri nasıl geçer, ne giyerler ne giymezler gibi daha aklımıza gelmeyen pek çok soru, bu konuda meraklanmamıza sebep olabilir.

Özellikle ailenin Düşes‘i Kate Middleton‘ın ne giydiği neyi tercih edip etmediği meraklı kişiler tarafından her zaman yakın takibe alınıyor. İki çocuk annesi Düşes‘in hem düzgün fiziği hem de başarılı stili basında çok fazla yer alıyor.

Geçtiğimiz sonbaharda 3.bebeğine hamile olduğu açıklamasını yapan Middleton‘ın son dönemlerde belirginleşen karnı bir hayli göze çarpmaya başlamış. Nisan ayı gibi doğum yapması beklenen Middleton’ın yüz bölgesinden aldığı kilolar gözden kaçmadı elbette.

Katıldığı bir davette pudra rengi elbisesi ile dikkatleri üzerine çeken Middleton, hamileliğinden habersiz olanları da bu görüntüsüyle bayağı şaşırttı.

Daha önceki hamileliklerinde de sade ama etkili bir stile sahip olan Düşes, bu seferde şıklığından ödün vermemiş gibi görünüyor. Düşes genellikle elbise ya da etek ceket takımları tercih ederken bunları ne kadar iyi taşıdığını da gözler önüne seriyor.

Alexander McQueen, Jenny Peckham, ERDEM, J Brands, L.K.Bennett gibi markalar Middleton’ın en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Özellikle son zamanlarda Erdem Moralıoğlu‘nun tasarımlarını sık sık Düşes’in üzerinde görüyoruz.

Düşes‘in özellikle belirlediği sitil kuralları olmasa da Kraliyet’in belirlediği bazı kurallar var elbette. Mesela Düşes, Kraliçe ile aynı anda katıldığı bir davette Kraliçe’den daha gösterişli giyinemez. Ya da resmi törenlerde ya da yemeklerde mutlaka şapka kullanmak zorunda. Aynı zamanda akşam 6 dan sonraki yemek veya törenlerde de taç takma zorunluluğu var.

Tüm bu zaman dilimleri dışında Düşes’in kendine has zarif, dikkat çekici ve güçlü bir tarzı var. Hamile olması bu tarzdan ödün vermesi gerektiği anlamına gelmiyor tabii.

Arada koyu renkler de tercih etse aslında kendisine en çok açık renk tonları yakışıyor. Fil dişi, bej, beyaz, açık griler, açık yeşiller ve sarılar O’na en çok yakışan renkler arasında.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =