Dudaklarımız da cildimiz kadar hava koşullarından ve bazı vitamin eksikliklerinden etkilenen bir bölge. Özellikle kış aylarında kuru ve soğuk olan hava dudaklarımız için hiç de uygun olmuyor. Bu yüzden mutlaka yediğimiz içtiğimiz şeyler dışında ek bir takviyeye gereksinim duyuyoruz.

Dudak bakım kremleri, lip balmlar, serumlar, özel nemlendiriciler ve daha pek çok benzer ürünü bunun için kullanabilirsiniz. Aslında bu tarz durumlarda biraz araştırmacı olmak lazım. Gerçekten ne etkili olur, neden etkili olur, nasıl etkili olur gibi sorulara cevap bulmak ve kendimizi için en doğru ürünü temin etmemiz gerekir.

İlk olarak gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki bu işin ustası Bepanthol Dudak Bakım Kremi. Küçücük bir tüp, sizin bütün bir kışı rahat geçirmenizi sağlayabiliyor.

Lippencream dudaklarınızı yumuşatmakla kalmıyor, ihtiyacı olan nemi de veriyor. Böylece dudaklarınızı soğuğa ve kuru havaya karşı korumuş oluyorsunuz.

Dudaklar bu kadar kurumuş, çatlamış ve soyuluyorken günlük rujumuzu kullanmak ne yazık ki biraz zor oluyor. Piyasada bulunan bir sürü lip balm var. Hepsi aynı tezi savunuyor; “Dudak kuruluğuna son” Fakat Nivea ürünleri bu konuda daha güvenilir diyebiliriz. Orginal Care Lip Balm ürünü hem dudaklarınızda ki kuruluğu engelliyor hem de saydam bile olsa renk veriyor. Böylece bir taşla iki kuş vurabiliyorsunuz.

Bir de dudak fırçaları var. Fırça kısmı yumuşak olanlar. Bunlarla da dudaklarınıza bakım yapmadan önce dudaklarınızı fırçalayıp zemini temiz tutabilirsiniz.

Eğer iki ürün arasında kalırsanız biz Bepanthol Lippencream ürününü öneriyoruz. Hem kuruluğu önlüyor, hem kalıcı oluyor hem de dudaklarınız eski nemine ve sağlığına kavuşuyor. Tercih sizin.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − three =