Çiçeksiz ev düşünemeyenlerdenim. Dekorasyonda çiçek kullanmak evi güzelleştirir. Ama öyle minnoş yeşil salon çiçekleri değil tabii. Böyle rengarenk çiçeklerden. Özellikle evin salon ve mutfağında, hatta ışık alıyorsa banyoda bile çiçek isterim.
Evinizi güzelleştiren sizin tercihlerinizdir. Aydınlık ve ferah bir ortam yaratmak için doğru tercihlerde bulunmanız gerekir. Ve evinizi dekore ederken de bu ferahlıktan feyz almanızı şiddetle öneririm. Rengi ne olursa olsun ışık alan her oda da çiçeklere yer vermek evinizin olduğu kadar sizin de havanızı değiştirir. Sıkıcı ve bol aksesuar yerine güzel bir vazoda rengarenk çiçekleri kim sevmez ki?

Mesela şakayıklar. Nasıl da güzeller, çok severim… Ya da şebboylar, papatyalar, lilyumlar, beyaz güller, bahar çiçekleri, pembeler, morlar, beyazlar, yeşiller… Mis gibi kokarlar evin içinde. Daha ne olsun.
Aslında illa büyük alanlar işgal etmenize de gerek yok. Orta sehpanıza mini boy bir vazonun içine 3-4 dal papatya bile koysanız değişir o ortam. Garantisini veriyor. Bence bir denemelisiniz. Emin olun pişman olmazsınız.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 + 4 =