Kadınlar çiçeklere asla hayır diyemez! Bu ip ucumuzu göz önünde bulundurarak yazımızın geri kalanını okuyabilir, fikir edinebilir ve uygulamaya geçebilirsiniz.

İşin içine çiçek girdiği zaman akan sular duruyor aslında. Hem güzelleştiriyor hem de mutlu ediyor. Dolayısıyla sevgililer günü hediyelerinizde çiçeklere yer vermeniz her anlamda incelik katacaktır.

Instagram‘dan özellikle takip ettiğim bazı sayfalar var. Mesela Ribbon Flowers ve Bloom and Fresh. Birkaç gün önce buna Lukst diye bir sayfa daha eklendi. Çiçekler mükemmel.

Sipariş konusunda sıkıntı da yaşamıyorsunuz. Özellikle konsept çiçekler var. Çikolata çiçek bir arada. Ya da o eşsiz güller farklı çiçeklerle bir araya getirilmiş. Gerçekten takdir edilesi çalışmalar diyebilirim.

Çiçekler hem zarif hem de etkili bir seçim olabilecek türden. Üstelik hemen her renk güle ve çiçeğe sahip olmanız da mümkün. Aynı zamanda değişik bir kombinasyona imza atacağınız da kesin. Genellikle tahmin dışı gelen hediyeler veya sürprizler daha etkili ve sevindirici olur unutmayın 🙂

Bu arada değişik ambiyanslar için Paşabahçe mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Her ne kadar canlı olmasalar da oranın çiçekleri de oldukça başarılı. Üstelik sevgililer günü için değişik konsept önerileri de var.

 

 

 

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − six =