BANYO AKSESUARLARINDA SADE DOKUNUŞLAR

Banyo tasarımları dediğimiz de aklımıza genelde küçük dokunuşlar, klasik modeller gelebiliyor. Fakat son yıllarda modernleşen tasarımlar ve lüks ürün üretimi bu klişeyi ortadan kaldırdı diyebiliriz. Öyle ki artık banyo tasarımı, banyo dekorasyonu ya da banyo stili isimli başlıklar altında yeni, lüks ve modern tarzlara imza atılıyor.

Mermer Dokunuşlar

Banyolarda avangarde tasarımlardan uzak durmak isteyenler için hem sade hem de mermer görünümlü tasarımlar çok revaçta. Açık renk tonları ile tasarlanmış olan banyolara lüks bir hava katmak için dokulu ürünler kullanmak, ortama hem şık hem de lüks bir hava katıyor.

Set Üstü Aksesuarlar

Set üstü aksesuar bir banyo için en önemli ürün. Banyonun tasarımı kadar onu tamamlayan aksesuarlarda çok önemli. Hareketli banyolarda sade aksesuarlar tercih etmek gerekirken, sade tasarım banyolarda biraz hareketli aksesuarlara yer verilebilir. Kaldı ki artık hemen herkes sade tasarımlardan yana olunca, hareketli mekanlar ve ürünler biraz geride kaldı denebilir.

Son dönemlerin en çok tercih edilen yaşam tarzlarından biri olan minimalist tarzlar, evimizin hemen her köşesinde karşımıza çıkabiliyor. Özellikle soft renkler ile bir araya getirilen ürünler, tam bir huzur ortamı yaratıyor.

Beymen Home aksesuarlarında soft banyolar için hem klasik hem de şık dokunuşlara sahip olan ürünler yer alıyor. Banyolar için küçük lüks dokunuşlar yapmak isteyenlerin tercih edebileceği hem mermer formlu hem de lake yüzeyli ürünler bulmak mümkün.
 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + 12 =