Bir anneler günü daha geldi çattı. Bu yıl anneler günü hediye seçenekleri bizim için daha da fazla. Hepimiz gönlümüzden geçen en güzel hediyeyi almak isteriz annemize. Ve tabii onun istediği, onun zevki olan bir hediye. Elbette o bizim onunla olmamızdan, onu düşünmemizden, elini tutmamızdan memnun ve mutludur ama bizler yine de onları hep daha fazla mutlu etmek isteriz.

Anneler günü hediye seçeneklerinde bakalım bu yıl bizi neler bekliyor?
1.Dekorasyon

Bazı anneler dekorasyon sever. Bazıları hiç haz etmez. Biz sevenler üzerinden ilerleyeceğiz. İlk önerimiz çok kıymetli objelerin satıldığı Paşabahçe Mağazaları. https://www.pasabahcemagazalari.com adresinden dilediğiniz ürüne ulaşmanız mümkün. Hem çeşitlilik hem de görsellik açısından bizim için listenin ilk sırasında.

Bir diğer dekorasyon önerimiz ise Chakra. https://www.chakra.com.tr/ adresinde evinize uygun natural ürünlere ulaşmanız mümkün. Mutlaka bakın derim.

Biraz daha sade aksesuarlara ihtiyacınız varsa H&M Home ve Zara Home da sizin için bir alternatif olabilir. Ağır aksesuarlardan uzak, daha sade ve düz modelleri buralarda bulabilirsiniz. https://www2.hm.com/tr_tr/home.html https://www.zarahome.com/tr/

2.Kozmetik

Kozmetik üzerine yelpaze oldukça geniş ama biz anneler için belli başlı markaları sizlere tavsiye etmek istedik. Burada başı elbette ki favori ürünlerimiz arasında yer alan Nuxe çekiyor. https://tr.nuxe.com/ adresinden ve yetkili eczanelerden Nuxe ürünlerine rahatça ulaşabilir ve aynı zamanda cilt sorunlarına ya da cilt türüne göre filtreleme yaparak da ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Cildi sağlıklı tutmanın yanı sıra biraz da renklendirmek gerekir. https://www.sephora.com.tr/nars/ üzerinden anneler günü için ideal seçimler yapmanız mümkün. Biz Nars ürünlerini önerdik fakat Sephora da sizin için daha başka pek çok şey bulabilirsiniz.

Biz özellikle detox etkili gece kremini öneriyoruz. Kullananlar pek bir memnunmuş. Hangi marka mı? Vichy tabii ki. https://www.vichy.com.tr/ üzerinden cilt tipine ya da sorununa göre tercih seçenekleriniz bulunuyor. Mutlaka ziyaret edin.

Ve parfümler… O mis gibi kokular bu yıl da hediye listelerinde elbette yerini alıyor. Boyner, Sevil ve Sephora bu konuda size rahatlıkla yardımcı olabilir.

https://www.sephora.com.tr/

https://www.boyner.com.tr/

https://www.sevil.com.tr/
3.Aksesuar

Hazır yaz yaklaşıyorken güneş gözlükleri iyi bir seçenek olabilir anneler günü hediyeleri için. Aşağıda yer verdiğimiz internet siteleri arasından tercihte bulunabilir ve sonrasında kısa bir mağaza ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.gozgrup.com/

https://www.beymen.com/

https://www.atasunoptik.com.tr/

https://shop.mango.com/

http://www.ferruhfiliz.com.tr

Bir diğer aksesuar önerimiz ise Yargıcı dan. Her türlü saç aksesuarından çantaya, şapkadan şallara geniş ürün çeşidi ile tercih edebilirsiniz. https://www.yargici.com/

4.Giyim

Giyim olmadan olmaz. Her zaman en şık ve en kaliteli ürünleri almak isteriz. Bu yüzden Network, Machka, Massimo Dutti, Yargıcı, Beymen Club ve U.S Polo markalarını sizlere seçenek olarak sunmayı tercih ettik. Gömlekler, elbiseler, tiril tiril bluzlar sizleri bekliyor… Önce internet sitelerini bir ziyaret edin ve sonra karar verebilirseniz hemen mağazanın yolunu tutun. Gerçi internet üzerinden alışveriş elbette daha avantajlı ve daha karlı olacaktır. Bu arada Network de anneler gününe özel online alışverişte bir ürün alana bir ürün bedavaymış.

https://www.beymenclub.com/

https://www.network.com.tr

https://www.massimodutti.com/tr/

https://www.yargici.com/

https://www.machka.com.tr/

https://tr.uspoloassn.com/
1 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + six =