ANGELINA JOLIE’NİN ÜZEN GÖRÜNTÜSÜ

Hemen herkes hayatı boyunca kilo konusunda sıkıntılar yaşamıştır. Kimimiz az yesek bile kilo almaktan, kimilerimiz de bol bol yesek de kilo alamamaktan şikayetçi olmuşuzdur. Bunun kimiz zaman metabolik kimi zamansa psikolojik sebepleri olmuştur.

Dünya genelinde her şeyin aşırısı hep göze batmıştır. Kilonun fazlası ya da azlığı her zaman eleştirilerin hedefinde olmuştur. Halbuki balık etli biri ile sıfır beden birinin doktor kontrolünde %100 sağlıklı çıkması ihtimali göz ardı edilmiştir nedense. Elbette burada bahsettiğimiz anoreksik ya da obez hastalar değil. Onlar işin tamamen farklı bir boyutu.

Biz onu sinemanın en güçlü kadınlarından biri olarak tanıdık. Gerek ilişkileri, gerek yaşam tarzı, gerek büründüğü roller ve gerekse anneliği bizde hep böyle bir imaj bıraktı. Ama ne yazık ki geçtiğimiz günlerde internette Angelina Jolie‘nin 38 kiloya kadar düştüğü söylentileri yayılmaya başladı. Hatta kızı bile ondan daha kiloluymuş. Bu söylentiler sonrasında ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama gelmedi tabii. Bu durum onu zayıf görerek kilosunun az olacağını tahmin eden kişilerin uydurması da olabilir ya da belki de gerçekten aç kalarak 38 kiloya kadar düşmüş de olabilir.

Aslında asıl merak edilen, 38 kilo olsun ya da olmasın Angelina Jolie‘nin bu denli bir deri bir kemik kalması. Bir aralar afrikalı, somalili vatandaşlara yardımları sonrasında onların o halini görüp yemek yemeği azalttı söylentileri de dolaşmıştı. Bir yandan mantıklı fakat bir yandan da oldukça tehlikeli bir durum olan bu olay, anladığımız kadarıyla Angeline Jolie‘ye hiç yaramamış. Uzmanların sağlığından endişe ettiği Jolie, bütün bir günün çoğunu sadece kahve ile geçiriyormuş.

Buna benzer duyumlar ya da haberler piyasa da sürekli dönüp duruyor. Eskiden dağa sağlıklı bir görünüme sahip olan Jolie‘nin artık eskisi gibi görünmediği ortada. Aslında konu ile ilgili bir açıklama gelmediği müddetçe de işin doğruluğunu kanıtlamak biraz da zor hani. Görünüşe bakılırsa 1,70 boyunda ki 42 yaşındaki oyuncu, 38 olmasa bile 50 kilonun altında bir görüntü sergilediğini söylemek mümkün.

Sebebi her ne olursa olsun kendisinin bir rol model olduğunu, 6 çocuğu olduğunu ve bunu hatırlayarak hayatına devam etmesi gerektiğini ve hatta gerekirse bir uzmana danışması gerektiğini savunuyoruz. Umarız kendisi eski sağlığına kavuşabilir.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 13 =