Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Sevgili koçlar… Bu hafta sizler için aile meseleleri ve ev içi durumlar ön planda olacak. İlgi alanınızı bu yönde tutarak dengeleri korumanız mümkün. Aynı zamanda yaşadığınız ve yaşayacağınız iletişim sorunlarında empati yeteneğinizi kullanmanız ya da kullanacak olmanız pek çok sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Bu zamana kadar aklınızdan geçen ya da planlarınız dahalinde olan her durumu gerçekleştirme ihtimaliniz söz konusu. Fırsatlara açık olun.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta siz boğalar için oldukça iyi bir hafta olacak. Her zamankinden daha şanslı ve kazançlı bir haftadasınız. İş konularınız gündeminizin tamamını kaplarken aile ve sosyal hayatınızda bu durumdan şikayetçi olanlar çıkabilir denge kurmakta fayda var. Aşk hayatınızda ise kararsız kaldığınız konuları kendi içinizde masaya yatırıp acele karar vermeden ilerlemenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Bu hafta kazalara çok açıksınız. Her konuda dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal konularda çekingen kaldığınız ve kararsız olduğunuz anlar olabilir. Duygularınızı içinize atmak yerine kendinizi ifade etmeye gayret gösterin. Sosyal çevrenizden ve ailenizden gelen tepkiler doğrultusunda yalnız kaldığınızı ya da onların sizi anlamadığını düşünüyor olabilirsiniz. Kendinizi gereksiz kuruntulara sokmayın.
Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler… Aşk hayatınızda hareketlilik ya da bir kavuşma istiyorsanız artık çekingen tavırlardan uzaklaşmanızın vakti geldi de geçiyor. Bu zamana kurmuş olduğunuz hayallerinizi artık ertelemeyin ve onların arkasında durun. Aile ilişkilerinizde ise ciddi yardımlar görebileceğiniz ve onlardan destek alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Bu hafta aslanların iş alanlarında ki yoğun programından dolayı hem ailesinden hem de arkadaşlarından sitem dolu sözler duyması çok olası. İhmal ettiğiniz kişilerle iletişim problemleri gündeme gelebilir. Sağlığınız konusunda ise ihmalkar davranmamalı özellikle de yiyip içtiklerinize dikkat etmeli ve gerekirse bir doktora başvurmalısınız. Yeni haberlere ve yeni tekliflere açık olduğunuz bir hafta. Değerlendirmeleri doğru yapın.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Bu hafta sağlığınız konusunda ihmalci olmamalı ve her türlü sinyale kulak vermelisiniz. Özellikle diş sağlığı konusunda bir probleminiz varsa geç olmadan bir doktora görünmekte fayda var. İş hayatınızda bugüne kadar beklediğiniz değişimleri yaşayacağınız ve yeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aile yaşamınızda ise önceliğiniz çocuklarınız olurken, tüm aileyi etkileyecek yeni kararlar almanız da olası.
Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu dönem sizin için çok avantajlı bir dönem. Doğru adımlar atmaya dikkat etmeli ve cesur davranmalısınız. Sağlınız konusunda ruh sağlığınıza dikkat etmeli kuruntu, endişe ve fazla düşünmekten uzak durmalısınız. Hem ailenizden hem de yakın dostlarınızda aldığınız kararlarla ilgili çeşitli destekler görebilir, işlerinizi yoluna sokabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Akrep  Burcu

Bu hafta yeni olan her şey sizin için iyi olacak. Yeni iş, yeni ortaklık, yeni aşk, yeni kararlar… Aklınıza ne geliyorsa yani. Oldukça şanslı bir haftadasınız. Kararlarınızı alırken çevrenize danışmanızda ve kafanıza göre hareket etmemenizde fayda var. Bu hafta başarı sizin için kaçınılmaz olacak. Önemli olan kararlarınızın arkasında durup ilerlemeniz.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Sevgili güneş ve yükselen yaylar… Bu hafta gelir konusunda oldukça şanslı bir haftadasınız. Hem yeni işler hem de yeni kazançlar gündemde. Özellikle tekliflere de oldukça açık olduğunuz bir hafta. Umutsuz olmak yerine kalkıp savaşmanız, kazançlı çıkmanız konusunda etkili olacaktır. Yapabileceğinizin en iyisini yapmaya odaklanın.
Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Oğlaklar bu hafta ilişkilerini teste sokabilirler. Sadakat ve bağlılık konusunda ne durumda olduğunuzu anlayacağınız bir hafta. İş hayatınıza yönelik inatçı ve asi tavırlarınız sizi zora sokabilir, dikkatli davranın. Bu hafta sağlığınız konusunda kesinlikle dikkatli olmalı, ihmalkar davranmamalısınız.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

Aşk hayatınız uzun zamandır işin içinden çıkamadığınız bir durumda ise bu hafta iş size düşüyor sevgili kovalar. İlişkiniz sıkıntılı zamanlardan sizin sayenizde kurtulabilir. Alacağınız kararlar sizin için oldukça önemli olacak. Hem iş hem de aşk hayatınızda dengeleri kurmak sizin elinizde. Ailevi problemler gündeme gelebilir ve çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Doğru kararlar vererek bu haftayı zararsız bitirmek sizin elinizde.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta balıklar için negatif düşüncelerden, karamsarlıktan ve kaygılardan uzak durulması gereken bir hafta. Her konuda başarılı olmanız tamamen buna bağlı. İkili ilişkilerinizde çeşitli sıkıntılar ve tartılmalar yaşayabilirsiniz. Olumsuzlukların sizi etkilemesin izin vermeyin. Zor bir hafta fakat sakinliğinizi korur ve karamsar olmaktan uzak durursanız sizin için daha iyi olacaktır.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen − eight =