Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Bu hafta sağlık konusunda özellikle kas ve iskelete yapınıza dikkat etmenizde fayda var. Konu ile ilgili bir doktora görünmek yararınıza olabilir. Maddi konularda ise kendinizi motive etmenizde, para kazanmanızı sağlayacak yollar tercih etmenizde fayda var. Çözüm odaklı olacaksınız. İletişim durumunuz oldukça yüksek. Çevrenizden takdir görmeniz ve karşılık almanız olası.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta alacağınız kararların hayatınıza büyük bir etkisi olacak. Olaylara karşı bakış açınızı değiştiriyor olmanız kendinize güveninizi ortaya çıkaracak. Bu hafta oldukça ön plandasınız. Maddi anlamda yükselişte olduğunuz bir hafta. Sağlık konusunda iştahınıza dikkat etmenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Bu hafta aklınızdan geçen ne varsa gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir hafta. Özellikle olumlu yaklaşımlarınızla çevrenizdeki iletişimi oldukça kuvvetlendirebilirsiniz. İş hayatınızda beklediğiniz bir terfi ya da prim ya da zam gibi konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sağlığınız oldukça iyi durumda.

Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Bu hafta iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkat. Karşılıklı diyaloglarda özverili olmanız da her zaman faydan var. Alttan alıcı ve dinleyici olursanız siz kazanırsınız. Aynı zamanda karşınızdaki kişi ya da kişilere de kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. İş hayatınızda örnek alınacak davranışlar sergilemeniz olası.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Bu hafta hedeflerinizi oluştururken daha pozitif olacağınız bir hafta. Resmi işler ve karşılıklı konuşmalar konusunda ise haftanın ilk 2 günü sizin için oldukça önemli olacak. Beklenmedik seyahat planları yapabilir, uzak yerlere gidebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Geleceğinizi şekillendirmek adına hem maddi hem de manevi yatırımlar yapmanız mümkün. İlişkinizde her şey hiç olmadığı kadar yolunda gidiyor. Uzun süreli tatil planları yapabilirsiniz. Sağlığınız konusunda kuruntudan uzak durmanızda fayda var. Uzun vadede sağlıklı yaşamı kendinize yaşam tarzı haline getirirseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta sizin için zorlu bir hafta olacak. Özellikle de aşk hayatında yalnız ya da bekar olan terazilerin dikkatli olmasında fayda var. Aldanabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda bu zamana kadar belli olmamış sorunlarla karşılaşabilir, ameliyat olabilir ya da ciddi tedaviler görebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Bu hafta siz Akrepler için yeni aşklar gündemde. Her durumda yeniliklerle karşılaşacağınız bir haftadasınız. Hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu. Yalnız bu hafta yeni iş tekliflerini ertelemenizde fayda var. Böylece kendinizi sıkıntıya sokmadan haftayı tamamlayabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Bu hafta parasal mevzular konusunda dikkatli olmanız gereken bir hafta. Yeni atılımlar yapabilir ve yeni projeler oluşturabilirsiniz. Yalnız bu projeleri hayata geçirmek konusunda çok da aceleci davranmamanızda fayda var. Sağlığınız konusunda özenli davranmanızda ve özellikle kilo konusuna dikkat etmenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Bu hafta iletişimde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple hem iş hem de aşk hayatınızda çeşitli anlaşmazlıklar gündeme gelebilir ve bu sebeple canınız sıkılabilir. Kendinizle ilgili yeni düzenler oluşturacağınız gibi aynı zamanda da iş hayatınıza yönelik kendinize özgü yeni yöntemler geliştirebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

Bu hafta sizin için ikili iletişim oldukça önemli olacak. Fakat sert bir tutum içinde olmaktan kaçınmalısınız. Bu hafta yenilenme sizin için gündemde olacak. Hem yeni şeyler yaşamanız hem yeni başlangıçlar yapmanız hem de içsel olarak kendinize vakit ayırmanız mümkün.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta başkasına söz vermekten kaçının. Aldığınız kararları da hayata geçirmek için biraz daha beklemeniz gerekiyor. İkili ilişkilerde beklemediğiniz gelişmeler meydana gelebilir. Ayrıca kendinize özgü fikirlerinizi değerlendirmeniz ve özellikle iş hayatında bunları dile getirmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + 2 =