Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Sevgili koçlar… Bu hafta psikolojik açıdan kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Motivasyonunuzu düşürmemeniz de fayda var. Bu konuda kendinize müsade etmeyin. İnandığınız her şeye zaman ayırın. Bunlar bir süre sonra size geri dönecek. İş ve aşk hayatınızda sorumluluktan kaçmayın. Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir hafta olacak. Yalnız olan koçlar için yeni aşklar söz konusu. Bu hafta yaratıcılığınız oldukça yüksek ve maddi anlamda olumlu yeni gelişmeler kapıda.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta iş hayatınız yoluna giriyor ve endişeleriniz sona eriyor. Motivasyonunuz artacak ve bu kazançlarınızın yükselmesine sebep olacak. Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Olumsuz enerjileri çevrenizde barındırmıyorsunuz. Bu hafta maddi anlamda plansız davranmayın. İkili ilişkilerinizde şüpheci olmamanızda fayda var. Fakat sizi rahatsız eden konuları da araştırmayı ihmal etmeyin ve emin olmadan da dillendirmeyin.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Sevgili ikizler… Bu hafta sizin için yüzleşme haftası diyebiliriz. İş ve sosyal hayatınızda yer alan kişilerin gerçek yüzlerini görecek ve hayatınızdan çıkaracaksınız. Emin olmadığınız hiçbir konuda bu hafta harekete geçmeyin, her duyduğunuza da inanmayın. Bu hafta aşk hayatınızda ciddi bir kaos ortamı var. İlişkisi olanlar iletişim konusunda dikkatli olmalılar. Şüphelendiğiniz durumlarda araştırmacı olabilir, emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda adım atmaktan korkmazsanız yeni fırsatlar söz konusu. Ayrıca maddi anlamda da iyi olanaklar elde edeceğiniz bir hafta.

Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Bu hafta alacağın her karar geleceğini etkiliyor. Adım atmaktan korkmadığın takdirde aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanacak. Yalnız olan yengeçler ani tanışmalar yaşayabilir, daha mutlu ve daha enerjik duygular yaşayabilir. Eski defterleri artık bu haftanın ilk yarısında kapatıyor, önünüze bakıyorsunuz. İlişkisi olan yengeçler ise ortak kararlar alarak hem yeni gelişmeler yaşayabilir hem de aradaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Canım aslan… Bu hafta iş hayatınızdaki tutumunuza dikkat edin. Hem ikili ilişkiler de hem de iş ilişkilerinde anlayışsız tavırlardan uzak durun. İş hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu, kontrollü ilerlemekte fayda var. Yatırım düşünen aslanlar için maddi gelişmelerin yaşanacağı bir hafta. İlişkisi olan aslanlar hem dengeli olmayı hem de ilgili olmayı ihmal etmemeliler. Her şeyden şikayetçi olmayın. Tartışmalar yaratmayın. İlişkide modunuzun düşmesine de izin vermeyin. Yalnız olan aslanlar ise emin oldukları takdirde yeni ilişkilere adım atabilir. Sağlığınız açısından uyku düzeninize özen gösterin.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Hayatında yaşanmış olan tüm kaoslar, belirsizlikler ve tatsızlıklar başaklar için yıpranma yarattı. Bu hafta yeni enerji başarıları beraberinde getirecek ve zihnen yükselişte olacaksınız. Mücadele vermiş olduğunuz her konuda kazançlı çıkıyorsunuz. Motivasyon ve mutluluk açısından olumlu bir hafta. Eğitimsel konularda yeni adımlar atmanız mümkün. Bu hafta kendinize duyduğunuz güven ciddi derecede artıyor. İş konusunda ise yeni fırsatlar söz konusu. Bu hafta aile ilişkileriniz yoluna girerken, dostluklarınız konusunda yeni yüzleşmeler yaşayabilir, kötülüğünü gördüğünüz kişileri de hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İlişkisi olmayan başaklar için yeni ilişkiye başlamak adına doğru bir hafta.

Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Sevgili terazi… Bu hafta ertelemiş olduğun pek çok işi tamamlamaya fırsat bulduğun bir hafta olacak. 2’li ilişkilerde yeni yüzleşmeler var, pek çok şey ortaya çıkıyor. Genel olarak ön yargılı olmamanda fayda var. Yalnız olan teraziler bu hafta herhangi bir girişimde bulunmamalı ve şimdilik yalnızlığın tadını çıkarmalı. Kendinize bol bol vakit ayırabilirsiniz. İş hayatınızda yeni imkanlar sizi bekliyor fakat araştırma yapmadan adım atmayın. Sağlığınızda sinirsel ve psikolojik anlamda dengede kalmanızda fayda var.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Mars hala akrepte. Bu da siz akrepleri hala en şanslı ve güçlü burçlardan biri yapıyor. Bu hafta motivasyonunuz oldukça yüksek olacak. Yeniliklere açık olduğunuz bir haftadasınız. Aldığınız kararlar ve attığınız adımlar olumlu bir şekilde size geri dönüyor. İş hayatınızda yeni atılımlar söz konusu. Yalnız olan akrepler için yeni tanışmalar söz konusuyken, ilişkisi olan akrepler de sağlam adımlar atarak yola devam ediyor. Sağlığınız çok çok iyi, keyfini çıkarın.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Sevgili yay… Bu hafta ay senin burcunda doğuyor. Sezgilerin oldukça kuvvetlenecek.Etrafındaki insanların gerçek yüzlerini görecek, niyetlerinin ne olduğunu anlayacaksın. Eğer bu aralar yeni bir ilişkiye başladıysan ya da başlayacak olursan kimseyle paylaşmamanda ilişkinin geleceği açısından fayda var. İlişkisi olanlar içinse romantik, sevgi dolu ve mutlulukla geçecek bir hafta olacak. Psikolojik olarak kendini güçlü ve iyi hissettiğin bir dönemdesin. İş hayatında da yükseliş söz konusu.

Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Bu hafta geçmişle ilgili sıkıntılarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi düşürenlere karşı olan tavrınız ve tutumunuz sizi daha güçlü hale getirecek. Size zarar verecek olan şeyleri kendinizden uzak tutacaksınız. Geleceğe odaklandığınız bir hafta olacak. İş alanında yenilikler söz konusu. İş prensibi ve genel olarak size benzeyen kişi ya da kişilerle yeni bir iş ilişkisi başlayabilir. Eğer yalnız değilseniz yaşadığınız sıkıntıları partnerinizle beraber geride bırakacağınız bir hafta olacak. Maddi alanda harcamalar konusunda dikkatli ve temkinli olunmalı.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

Kovalar… Bu hafta ilişkisi olan kovalar problemlerini çözüme ulaştırarak yollarına devam ediyorlar. Mantıklı düşünmeli, dengede kalmalı ve çözüm odaklı olmalısınız. Maddi açıdan yükseliş söz konusu fakat harcamalara dikkat etmelisiniz. İşi olan ya da iş arayan kovaların iş hayatında ise yeni fırsatlar var, değerlendirin. Bu hafta farkındalığınızın arttığı bir hafta olacak bu yüzden sizi kötü etkileyen her şeyi kendinizden uzak tutuyorsunuz.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta sizin için hayal kırıklıkları ve yüzleşmeler söz konusu. Haksızlığa uğradığınızı, yanıldığınızı ve hata yaptığınızı görebilir, gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi kötü ve eksik hissetmeniz olası. Fakat enerjinizi yüksek tutmanızda ve bu duygulara kapılmamanızda fayda var. Sizi olumsuz etkileyen her şeyi bu hafta geride bırakıyorsunuz. İş hayatınızda başarı sizinle. Yaşadığınız başarılarla kendinizi daha iyi ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Yaşanacak olumsuz durumlardan dolayı psikolojik olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz, sinir sistemine dikkat.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 − five =