Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Bu hafta sizin için çok hızlı geçecek. Aynı zamanda oldukça da şanslısınız. Hem iş hem de aile konularında hareketlilikler mevcut. Bu hafta harcamalarınız konusunda dikkatli davranmanızda fayda var. Kendi içinizde pek çok konunun analizini yaparken, sağlığınız konusunda ihmalkar davranmamaya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta maddi konularda özenli davranmalısınız. Dengeli harcamalar yapmak sizi zor duruma düşmenizden kurtarabilir. Alacaklı olduğunuz konularda sıkıntı yaşamasanız da, genel olarak parasal konular bu hafta biraz canınızı sıkacak.

Sağlığınız açısından hastalıklara karşı açık bir dönemdesiniz. Aynı zamanda çevrenizde yer alan insanlara dikkat etmenizde ve herkese güvenmemenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Sizin için yoğun bir hafta olacak. Hem sosyal anlamda hem de iş hayatınızda kalabalık anlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla ve durumlarla karşılaşmanız çok olası. Olaylar karşınıda soğukkanlılığınızı korumalısınız.

Tüm bunlar dışında hayata karşı bakış açınızda değişiklikler olabilir, umutlarınız artabilir. Hafta sonuna doğru önemli kararlar almamaya ve kazalara karşı dikkat edin.
Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Bu hafta hayatınıza yeni bir düzen geliyor. Yeni kararlar alabilir ya da daha önce aldığınız kararları gözden geçirebilirsiniz. Yurt dışı  yolculukları ve beklenmedik seyahatler gündeme gelebilir.

İştahınızda artma olabilir. Bu sebeple kilo alma konusunda dikkat etmeniz gereken bir hafta. Arkadaş çevrenize daha fazla zaman ayırırken, ailenizi es geçmemenizde fayda var.

İlişkisi olan yengeçler evlilik kararı alabilirken, bekar olanlarsa yeni ilişki kararı alabilirler.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Bu hafta aşk önceliğinizde. Keyifli ve mutlu bir hafta sizi bekliyor. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışma ve yeni çevre oluşturma da söz konusu olabilir. Artık bazı konularda risk almalı ve adımlarınızı ona göre atmalısınız. Özellikle iş konusunda cesaretli olmanız gereken bir hafta.

Hayatınızda hemen hemen pek çok konuyu tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Borç alıp verme konusunda dikkatli olmalı ve parasal konularda düşünmeden adım atmamalısınız.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Bu hafta yeni değişimler sizi bekliyor. Özellikle ruhsal konularda yenilenmeler söz konusu. Meditasyon ve yoga bu hafta yenilenmenize katkıda bulunabilir. Keyfinizin yerinde olduğu bir haftadasınız. Ailenizle ilgili konularda aklınızdaki doğruları ve yanlışları tartabilir, yeni davranışlar geliştirebilirsiniz.

Kariyeriniz konusunda adım atmaktan ve harekete geçmekten korkmayın, çekimser davranmayın. Beslenme konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle spor yapmak ve dengeli yaşamak bu hafta sizin için öncelikli olmalı.
Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Aşkta durgunluk söz konusu. Parasal konularda da dikkatli adımlar atılmalı. Sağlık alanında alejilere, uykusuzluğa ve diğer uyku problemlerine, aynı zamanda strese oldukça dikkat edilmeli.

İletişim ağınız bu hafta oldukça yüksek. Bu sebep hayatınızı organize etmenizde ve o şekilde yaşamanızda fayda var. Hafta sonu aileniz ve çocuklarınız ön planda olurken, kendinize zaman ayırmayıda ihmal etmemelisiniz.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamanız olası. Maddi anlamda da dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Kararlarınızı düşünmeden almamanızda fayda var. Hesaplı davranın. Hem maddi anlamda hem de manevi olarak kandırılmalara karşı temkinli olun.

Bu hafta fikirlerinizin arkasında duruyorsunuz ve her zamanki gibi inatçısınız. Hafta sonu iletişiminizde artış söz konusu. Sosyal çevrenize zaman ayırabilir ve uzun zamandır görüşmediğiniz yakınlarınızla görüşebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Yaylar bu hafta özellikle sindirim ve boşaltım sistemine dikkat etmeli. Gereksiz tartışmaları ve ufak tefek mevzuları hayatınızda bu kadar büyütmeyin. Aceleci olacağınız bir haftadasınız. Sakin kalmak ve emin adımlarla ilerlemek sizin yararınıza olacaktır. Alınganlık gösterebilirsiniz, abartmayın. Yeni seyahat planları gündeme gelebilir. İş ve kariyer alanında dikkatli olmakta fayda var.
Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Bu hafta etrafınızdaki insanlara karşı güven problemi yaşayabilirsiniz. İş konusunda abartmadan hareket etmeye çalışın. Kendinizle ilgilenebilir, önceliği kendinize verebilirsiniz.

Sağlık bu hafta sizin için oldukça önemli olacak. Duygusal anlamda insanlara karşı mesafeli olabilirsiniz. Finansal konularda da sizin için yeni şekillenmeler meydana gelirken, hafta sonuna doğru da iş konusunda ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

Bu hafta özel hayatınız biraz karışıyor. Aldatılma, hayal kırıklıkları gibi durumlar yaşamanız olası. Yalnız kalmak isteyebilir ve yeni seyahat planları yapabilirsiniz. Uyku düzeninize ve psikolojik durumunuza dikkat etmenizde fayda var. Bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizde güven kaybı söz konusu. Sizin için zor bir hafta olacak. Kendinizi dengelemek adına spor, yürüyüş ya da meditasyon yapabilirsiniz. Fakat psikolojik anlamda çok zorda hissederseniz, uzman yardımı almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta sizin için oldukça hareketli. Kavgalardan ve tartışmalardan uzak durun, yangına körükle gitmeyin. İletişim alanınızda artış söz konusu. Özellikle sosyal çevreniz ile vakit geçirmek isteyeceğiniz bir hafta. Fakat yinede haftanın ilk günlerinde kendinizle kalmak ve kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Evle ilgili tamir gerektiren sıkıntılar ortaya çıkabilir temkinli ve dikkatli olun. Kariyer alanında iyi bir haftadasınız. Terfi, zam ya da prim gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlara oldukça açıksınız, çekingen davranmayın.
 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 3 =