Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Bu hafta koçlar için maddi konularda bazı zorlanmalar olabilir. Yaşadığınız ikili ilişkileri gözden geçirerek olumlu ya da olumsuz kararlar almanız mümkün. Yine de ani kararlardan kaçınmalı, düşünmeden adım atmamalısınız.

İlişkide kıskançlık duygularınızı frenlemeye özen göstermelisiniz. Aksi halde sıkıntı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. İş hayatınızda ise yeni ortaklıklar söz konusu.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Güneş akrep burcunda olduğu için bu hafta ilişkisel anlamda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir hafta. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa karşı taraftan kaynaklı bazı problemler yaşamanız olası.

Bu hafta arkadaşlarınıza vakit ayırmayı ihmal etmeyin ve iş hayatınızda takındığınız tavırlara ve üslubunuza özen gösterin.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Özellikle psikolojik açıdan kendinizle ilgilenmeniz gereken bir haftadasınız. Sağlığınız konusunda ise ihmalkar davranmamalısınız. Evinizle ilgili çeşitli değişiklikler yapmanız söz konusu. Kalbi boş olanlar ise bu hafta aradığı aşkı bulabilir. Aile içi ilişkilerinize dikkat etmeli, özen göstermelisiniz.
Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

İlişkinizde biraz zorlanma yaşayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize vakit ayırmanız ve içsel olarak kendinizi iyileştirmenizde fayda var. İş hayatınızda her türlü polemikten kaçınmalı ve uzak durmalısınız. Sivri dilli olmamaya özen gösterin. Aynı zamanda sağlığınız açısından gerek duyduğunuz noktada psikolojik açıdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Bu hafta gayrimenkul alanında yatırım yapmak gibi düşünceleriniz olabilir, doğru zaman. Mevcut işinizle alakalı yeni çalışmalar yapabilir ya da kendi işinizi kurmakla alakalı yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu hafta kemik ve iskelet yapınıza dikkat etmeli, ihmalkar olmamalısınız. Beklediğiniz ödemelerde sıkıntı çıkabilir temkinli olun. Yaptığınız işlerle alakalı eşinizin takdirine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunu ona hissettirin.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Bu hafta sizin için geçmişten kurtulma haftası. Akrep burcund ailetleyen güneş kısa yolculuklara ve aile içi ilişkilerin sıklaşmasına sebep olabilir. 2’li ilişkilerinizde beklentileriniz karşısında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu ay sık seyahat edebilir ve yaratıcılığınız ile ilgili kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta kendiniz sakın ihmal etmeyin ve hayatınızda ki hiçbir konuyu çözümsüz bırakmayın.
Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta akrep burcundaki güneş maddi anlamda sizi oldukça olumlu yönde etkiliyor. Üzerinde uzun zamandır çalıştığınız ya da düşündüğünüz bir projeyi hayata geçirmek için doğru bir zaman. Bu hafta kendi işinizi kurabilir ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Planladığınız yatırımlar konusunda verimli bir hafta olacak.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Bu hafta sizin haftanız ve şans sizden yana. Tabii yine de her zaman olduğu gibi bu hafta da dikkati elden bırakmamakta fayda var. İlişkinizde duyarlı ve dengeli olmanız sizin için uzun vadede daha iyi olacaktır. Aksi bir durumda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz ve ona göre hareket etmelisiniz. Bu hafta iş hayatınızda ikna gücünüzü kullanarak olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Bu hafta bilinç altınızla ilgili çalışmalar yapabilir, gördüğünüz rüyaları rehber kabul edebilirsiniz. İki yüzlü insanları hayatınızdan çıkaracağınız bir haftadasınız. Hayallerinizin peşinden elbette gidebilirsiniz fakat kendinizi fazla kaptırmayın. Bu hafta platonik aşklar ortaya çıkabilir ve sonrasında karşılık bulabilir. Çevrenize maddi konularla alakalı fazla güvenmeyin, temkinli olun.
Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda ciddi derecede olumlu gelişmeler söz konusu. Partnerinizle aranızdaki uyum her zamankinden daha fazla olacak. Geleceğe yönelik uyumlu kararlar almanız ve uygulamanız olası. Kararlarınızı sezgilerinize güvenerek almalısınız. Kıskançlık duygusundan uzak durmanızda fayda var. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Bu hafta yatırım için doğru bir haftada değilsiniz.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

İş yaşamınızda olumlu değişiklikler görünüyor. Genel olarak hayatınızda ani değişimler söz konusu olabilir, mantığınıza güvenip sakinliğinizi koruyarak kararlar almanızda fayda var. Aile içi ilişkilerinizde uzman yardımına baş vurabilir, daha sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Yeni aşklar ya da ilişkiler söz konusu olabilir. Bazı arkadaşlarınızla da yollarınızı ayırmanız mümkün. Bu hafta çevrenizdekilerin sizi kıskanacağı bir hafta olacak.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta içinde yurt dışında yaşam ile alakalı çeşitli kararlar almanız mümkün. Eğitim ya da iş için seyahat edebilir ya da orada yaşamaya karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olacağınız hareketli bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta beslenmenize dikkat etmenizde ve sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Mantığınız ile hareket etmeli, duygularınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 − 1 =