Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Bu hafta hayatınızda kritik değişimler yaşamanız mümkün. Yeni düzenler oluşturabilirsiniz. Merkür hafta ortası gibi, yani çarşamba ya da perşembe günü, sizin burcunuza geçiyor. Böylece artık mantığınızla hareket etmeye başlayacak, duygusal yoğunluklardan uzaklaşacaksınız.

Bu hafta ilişkilerinizde denge ve uyum sizler için çok önemli. Bu sebeple ani ve fazla yükselmelerden kendinizi uzak tutmanızda fayda var. Seçici bir haftadasınız. Anlaşamadığınız ya da memnun kalmadığınız kişilerle aranıza mesafe koyabilir ya da hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta güneş sizin burcunuzda seyrediyor. Sizin için bol yenilik yaşayacağınız bir hafta olacak. İkilemde kaldığınız konular çözüme ulaşırken, aslında sizin için neyin faydalı ve neyin zararlı olduğu konusunda ayrımlar yapacaksınız.

Kaygılı ruh haliniz sizin için bu hafta problem olabilir. İlişkilerinizde de yol ayrımı yaşamanız mümkün.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Bu hafta Mars sizin burcunuzda ilerliyor. Yeni edinmiş olduğunuz çevrenizden, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan iyilikler görebilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler mevcut. İlişkisi olanlar için ayrılıklar, bekar olanlar içinse yeni aşklar gündeme gelebilir.

Platonik duygularınızdan bu hafta arınıyorsunuz. Enerjiniz oldukça yükselişte.


Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Bu hafta iş hayatınızda hareketlenmeler var. Talepleriniz konusunda da oldukça inatçısınız. Bu inat size zarar verebilir dikkat etmekte yarar var. Dengeli davranmak her konuda kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Özellikle ilişkilerinizde ve ailenizle ilgili kafanıza takılanları değerlendirmeye alabilirsiniz.

Hayatınızda size sıkıntı ve zarar veren kişi ya da olayları arkanızda bırakacağınız bir hafta. Duygularınızı ve mantığınızı dengede tutmakta fayda var.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Daha önce yaşamış olduğunuz değişimler, gelişimler ve yeniliklerin karşılığını alacağınız bir haftadasınız. 21 Nisan’ da yaşanacak olan dolunay elbette sizi de etkiliyor. Daha çok iletişim alanında etkileneceğiniz için iletişim konusunda dikkatli olmanızda ve yanlış anlaşılmalara sebep olmamakta fayda var.

Bu hafta motivasyonunuz oldukça yüksek. Yeni adımlar ve kararlar için doğru bir haftadasınız ( eğer daha önce düşündüğünüz ya da hayata geçirmek istediğiniz bir şey değilse beklemekte fayda var ). Pek çok konu hakkında da bakış açınızda değişmeler olacak.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Daha önceden yapmış olduğunuz çalışmaların, harcadığınız emeklerin, araştırmaların ve attığınız adımların yeşermeye başladığını göreceğiniz bir haftaya girdiniz. Şansınız oldukça yüksek görünüyor. Geçtiğimiz hafta yaşadığınız değişimler ve gelişmeler sizler için bu hafta yeni fırsatlar yaratabilir.

Bu hafta kararlı olmak size her anlamda kazanç sağlarken, dengeli davranmanız da yararınıza olacaktır. Ailevi ilişkilerinizde de özellikle maddi anlamda güçlenmeler mevcut.


Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta sizin için hayatınızın en önemli dönemlerinden biri. Özellikle ilişkilerinizde sizin kontrolünüzde olmayan pek çok şey yaşadınız. Bu sebeple her alanda yeni aldığınız kararları uygulama sürecindesiniz.

Bu hafta önceliği kendinize veriyorsunuz. Ağırlıklarınızdan kurtuluyor ve en önemlisi farkındalığınızı arttırıyorsunuz. Aynı zamanda bu hafta işinizle, görüşlerinizle ve hayat tarzınızla ilgili uzun zamandır netleştiremedikleriniz netleştirebilir, değişimler yaşayabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Sevgili akrep; kaygı ve endişelerinizden kurtulacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Artık kendiniz için her şeyi akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

Bu hafta gündemizde yeni başlangıçlar söz konusu. Geçmişi geçmişte bırakarak yolunuza devam etmeyi tercih edebilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız konusunda psikolojinize dikkat etmenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen Yay

Bu hafta geçmişinizi tekrar değerlendirip, sorgulamalar yapacağınız bir haftadasınız. Yeni fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. İkili ilişkilerinizde denge, sizin için oldukça önemli bir konumda. Eğer karşınızdaki kişi ya da kişileri kaybetmek istemiyorsanız ona göre davranmalısınız.

Dolunay bu hafta sizin için arkadaş çevrenizi ayıklamanızda yardımcı olurken, çevrenizdeki insanların gerçek yüzleri ile tanışabilirsiniz.

Yaşadığınız tüm olaylara olumlu tarafından bakıp, bakış açınızı değiştirmenizde fayda var. Kalbinizi bozmayın.


Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Dolunay bu hafta başarınıza büyük destek oluyor. Ciddi anlamda yol katetmeye başlıyorsunuz. Daha önce planladığınız ne varsa pek çoğunu hayata geçirebileceğiniz bir haftadasınız.

Bilinçaltınızda ki problemlerden kendinizi arındırmanızda fayda var. Bunun içinde gerekirse bir destek de almalısınız. Daha önce yaptığınız hataları tekrarlamamak için çaba göstermelisiniz. Özeleştiride bulunabilir, davranışlarınızı değerlendirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

21 Nisan’da yaşanacak dolunay sizi de etkiliyor. Aileniz, dostlarınız ve ilişkinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu noktada önceliği kendinize vermelisiniz. Yaşadıklarınızı kabullenmeniz sizin yararınıza olurken, fevri hareketlerde bulunmamak ve kararlar almamakta fayda var.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Bu hafta maddi anlamda inişli çıkışlı bir hafta olabilir. Özellikle ödemelerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Farkındalığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Artık yoğun olarak duygularınız değil, mantığınız da ön planda olacak.

Hayatınızı dengeli hale getirmek sizin elinizde. Sorumluluklardan kaçmayın.
1 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 + eight =