Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Canım koçlar… Bu hafta ay sizin burcunuzda seyrediyor. Bu yüzden biraz zor bir hafta olabilir sizin için. Öncelikle kariyer hayatınızda çeşitli fikir çatışmaları yaşamanız mümkün. Bu yüzden hiç bir konuda inatçı olmamanızda fayda var. Çevrenizden gelecek olan eleştirileri yabana atmayın, değerlendirin. Özellikle ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızda biraz daha yapıcı olmanızda fayda var. Dolunayın etkisiyle de ektiklerinizi biçeceğiniz verimli bir hafta olacak sizin için. Sağlığınız iyi fakat siz yine de dikkatli olun.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Sevgili boğa… İş hayatında dikkati elden bırakmaman gereken bir hafta. Özellikle canınızı sıkabilecek, güveninizi sarsabilecek kişi ya da kişilerle karşılaşmanız ve onlarla yollarınızı ayırmanız mümkün. Resmi işlerinizde çeşitli sıkıntılar ya da terslikler çıkabilir, dikkat. Ay hafta içinde burcunuzda olacak ve bu sebeple sezgilerinizin güçlü olacağını söyleyebiliriz. Sağlığınız içinse kendinizi dinlemeniz, meditasyon tarzı şeylere yönelmeniz size kendinizi biraz daha iyi hissettirebilir.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Bu hafta sizin için ikili ilişkileri değerlendirme haftası. Özellikle beklentileriniz konusunda karşılık bulamayabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmek adına negatif tutumlardan ve ortamlardan uzak durmanızda fayda var. Sizler için yeni fırsatlar söz konusu değerlendirmeye başlasanız iyi olur fakat bu hafta adımlarınızı atarken biraz daha temkinli olmalısınız.
Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Yengeçler bu hafta özellikle aşk hayatınız umduğunuzdan daha fırtınalı geçebilir, dikkat! İkili ilişkilerinizde dikkatli davranmalısınız. Hayatınızdaki ilişkileri dikkatli bir şekilde yönetmeyi denemeli, boş vermemelisiniz. Özellikle iş hayatınızda sakinliğinizi korumalı ve fevri davranmamalısınız. Bu hafta ailenize vakit ayırmaya, onlarla zaman geçirmeye özen gösterin. Bu size de iyi gelecektir.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

İş hayatında yaşayacağınız yoğunluk ikili ilişkilerinizi zora sokabilir. Dengeyi kurmak sizin elinizde. Yeni ortaklıklar ve yeni yatırımlar için pek de doğru bir zaman değil, ertelemekte fayda var. Hayatınız içerisinde sizin için önemli olan şeyleri belirlemeli, kendinize göre bir öncelik sıralaması yapmalı ve ona göre davranmalısınız. Sağlığınız açısından bağışıklığınızın düşük olabileceği bir hafta, soğuk algınlığına dikkat.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Sevgili başak… Daha önce üzerinde çalıştığın, emek verdiğin ve beklenti içinde olduğun ne varsa geri dönüş alacaksın. Maddi konularda sıkıntılar yaşayabilir ve bunalabilirsin, konuyla ilgili bir çözüm bulmanda fayda var. Ruhsal açıdan çok zor bir dönemden geçiyorsun, çevrenden ya da bir uzmandan yardım almanda fayda var. Yeni değişim ve gelişimler söz konusu. Cesur adımlar atmalısın.
Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta yaşanacak olan değişimler hayatınızı ciddi yönde etkileyecek. Alacağınız kararları kendi hür iradenizle vermeli, çevreye takılıp kalmamalısınız. Aksi durumda pişmanlık yaşamanız olası. Ev ve aile yaşantınızdaki sıkıntılı durumları atlatmak için kendinize zaman ayırmalısınız. İş hayatınızdaki kuralcı ve titizlenen haliniz size zorluk çıkarabilir.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Bu hafta sizinle ilgili gizli saklı iş yapan ya da niyeti kötü olan kim varsa hepsi tek tek ortaya çıkıyor. Fakat sizinde gizli kapaklı işleriniz varsa onlarda ortaya çıkabilir. Duygusal açıdan zor bir hafta olacak. Çevrenizden destek almanızda fayda var. Maddi konularda ise dikkat etmeli ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Bu hafta tüm burçlarda oluğu gibi sizde duygusal açıdan zorlanacaksınız. Kazançlarınız artacak fakat elinize geçmesini engelleyecek çeşitli durumlar ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerinizde ilgisiz davranmamalı daha dikkatli olmalısınız. Karşınıza çıkacak zorluklara çözüm bulmanız ve sakinliğinizi korumanız gereken bir hafta.
Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Geçtiğimiz günlerde ilişkiniz açısından zor bir hafta yaşamış olabilirsiniz. Bu dönemin ardından karar verme konusunda sıkıntı yaşamanız mümkün. Yanlış anlaşılmamak adına haksızlık etmemeye, özenli davranmaya ve empati kurmaya dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla kuracağınız diyaloglar artarken, ilişkisi olan oğlaklar hafta sonu olumlu gelişmeler yaşayabilir.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu 

Sevgili kova… Bu hafta senin için ani gelişmeler söz konusu. Her şeye rağmen olumlu olmakta ve dengede kalmakta fayda var. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönem yaşaman söz konusu. İçinde yaşadığın korku ve kaygılar için artık destek alarak önüne bakmanın zamanı geldi. Aksi bir durumda canın daha çok sıkılabilir.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Ve balık… Bu hafta özellikle iş hayatında hızlı kararlar alabilir ve yeni yollar keşfedebilirsin. Bu da senin için artı puan anlamına geliyor. Arkadaş ilişkilerinde değerlendirmeler yapabilir ve yen kararlar alabilirsin. Yaptığın yatırımlarda temkinli olmanda fayda var. Kendine ve hobilerine zaman ayırman senin için daha iyi ve verimli olacaktır.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 5 =