Güneş ve Yükselen Koç Burcu

Sevgili koçlar… Bu hafta aşk hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa hepsi düzeliyor. Oldukça şanslı bir haftadasınız. Yaşadığınız ve içinde bulunduğunuz tüm zorluklar birer birer bitiyor. Sağlığınız açısından her şey yolunda fakat iştah kontrolü şart. Aldığınız kilolar sağlığınızı etkileyebilir. Her şeye yetişmeye çalışırken kendinizi unutmayın, dikkatli davranın.

Güneş ve Yükselen Boğa Burcu

Bu hafta iş hayatınızda yaşanacak olan gerginliklere dikkat etmenizde fayda var. Sakin kalmalı ve dengeli olmalısınız. Özellikle ailevi ilişkiler bu hafta sizin için öncelikli hale gelecek. Her konuda olduğu gibi bu konuda da titiz davranmanızda fayda var.

Güneş ve Yükselen İkizler Burcu

Bu hafta iş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu. İlişkilerinizde yaşadığınız mevcut problemleri çözmek sizin elinizde olacak. Sağlığınız konusunda beslenmenize dikkat etmeli, bilmediğiniz yerlerden bilmediğiniz şeyler yememeye özen göstermelisiniz.
Güneş ve Yükselen Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler… Bu hafta sizler için oldukça duygusal geçecek. Bu yoğunluğu dengelemekse sizin elinizde. Aksi durumda duygusal anlamda sıkıntılar yaşamanız söz konusu. Yaşadığınız her zorluk sizin yeni yollar bulmanıza vesile olurken, her konuda sakin ve dengelin olamanız hafta boyu işinize yarayacak.

Güneş ve Yükselen Aslan Burcu

Güneş, yükselen ve ay burcu aslan olanlar… Bu hafta aşk hayatınızda duygusal sıkıntılar ortaya çıkabilir. Dikkatli davranın. Aynı zamanda duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeniz gereken bir haftadasınız. Sezgilerinize güvenmemenizde fayda var. İş konusunda inatçı davranmak yerine mevcut durumu değiştirme yolunda adımlar atmak sizin yararınıza olacaktır. Sağlığınız konusunda her şey yolunda fakat vücudunuzun verdiği sinyaller karşısında duyarsız olmamanızda fayda var.

Güneş ve Yükselen Başak Burcu

Sevgili başaklar… Bu hafta sizin için biraz sıkıntılı ve dengesiz geçebilir. Daha çok farkındalığınız artabilir, çeşitli yüzleşmeler yaşayabilir ve görmezden geldiklerinizi görmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta başkalarının ne dediği sizin için önemli olmazken, yaşayacağınız çelişkili durumlar doğrultusunda ikilemde kalabilirsiniz.
Güneş ve Yükselen Terazi Burcu

Bu hafta siz terazilerin diline dikkat etmesi gereken bir hafta. Triplerden, tavırlardan ve kaprislerden ne kadar uzak durursanız o kadar yararınıza olacaktır. Tüm bu davranışlar hem iş hem de aşk hayatınızı olumsuz açıdan etkileyebilir. Özellikle çalışma arkadaşlarınıza karşı iğneleyici tutumlardan uzak durmalısınız. Geçimsiz olmayın. Bu hafta yeni kararlar almadan önce mutlaka düşünün. Maddi konularda yeni fırsatlar önünüze çıkabilir ve yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirisniz.

Güneş ve Yükselen Akrep Burcu

Bu hafta dolunay akrep burcunda doğacak. Sizin için oldukça verimli bir hafta. Aynı zamanda duygusal anlamda yoğunluklar yaşayacağınız bir hafta da olabilir. Daha önceden ne ektiyseniz bu hafta onu biçeceksiniz. Bu sebeple beklenmedik durumlar yaşamanız mümkün. Aşk hayatınızda duygularınızı belli etmekten ve kendinizi ifade etmekten çekinmeyin, açık ve net olun. Yeni iş teklifleri gündemde ve yeni kazanç yolları söz konusu.

Güneş ve Yükselen Yay Burcu

Burcunuzun gezegeni Jüpiter olduğu ve sizde gerileme gösterdiği için bu zamana kadar yarım kalmış ve sonuçlanamamış her şey sonucuna ulaşacak. Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Elinizdekini de kaybetmemek için olanla yetinmeye özen gösterin. Aşk hayatınızda yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Çekimser davranmayın. İlişkilerde oldukça şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Sağlığınız açısından ise iştahınızı kontrol edip, iradeli olmanızda fayda var.
Güneş ve Yükselen Oğlak Burcu

Bu hafta dolunay ailevi konuları olumlu yönde etkileyecek. İlişkisi olanlar içinse sorunların ortadan kalkacağı bir hafta. Evinizde dekorasyon konuları gündeme gelebilir, değişime gidebilirsiniz. İşle ilgili çalışmalarınızın artacağı bir hafta. Maddi kazançlar söz konusu. İkili ilişkilerde güven duymadığınız ve inanmadığınız insanları hayatınıza almamaya özen gösterin. Sağlığınızda ise sindirim konusunda dikkatli davranın.

Güneş ve Yükselen Kova Burcu

Sevgili kovalar… Bu hafta siz, sizin için ön planda olacaksınız. Aşk hayatınızda eleştirel ve şikayetçi tavırlarda bulunmamanızda fayda var. Endişeden ve kuruntudan uzak durmanızda fayda var. İlişkinizi riske sokmayın. Yalnız olan kovalar için yeni ilişkiler gündeme gelebilir fakat güvenmediğiniz kişiye şans vermemeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. İş hayatınıda ise şu ana kadar süregelen işlerden olumlu sonuçlar almanız ve para kazanmanız mümkün. Ağız ve diş sağlığınıza, aynı zamanda ruhsal durumunuza da özen göstermenizde fayda var.

Güneş ve Yükselen Balık Burcu

Güneş, yükselen ve ay burcu balık olanlar… Bu hafta kendinizi ve hayata geliş amacınızı bulma haftasındasınız. Yeni kararlar alabilir, yeni adımlar atabilirsiniz. Farkındalığınız arttığı ve aynı zamanda hassas olacağınız bir hafta olacak. Ani kararlar almaktan uzak durun. İş hayatınızla özel hayatınızı birbirine karıştırmamanız da fayda var. Elinizde ki parayı da dikkatli harcamalısınız. Bu hafta duygusallığınız artarsa psikolojik sıkıntılar yaşamanız mümkün. Dengeli olmanızda fayda var.
Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × two =